DANEKS Sztukateria dekoracyjna Szczecin - gzymsy
Dzięki specjalnej technologii termicznego cięcia w styropianie i styrodurze jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bogatą paletę wzorów oraz możliwość ich modyfikacji dostosowanej do potrzeb Klienta. Pytania dotyczące wyceny wykonania wzorów na indywidualne życzenie prosimy kierować do nas mailowo lub telefonicznie.

Gzymsy styropianowe

Gzymsy swoim wyglądem mogą przypominać listwy włókienne, ale łatwo odróżnić te dwa elementy na podstawie ich rozmiaru. Gzymsy są większe i bardziej wypukłe niż listwy. Produkowane są w postaci poziomych, ściętych bloków o różnych kształtach, które przytwierdza się pod balkonami lub ponad oknami, aby chronić elementy konstrukcji przed ściekającą w czasie deszczu wodą. Gzymsy używane są także w celu optycznego podziału budynku na poszczególne sekcje np. piętra. Stanowią także bardzo eleganckie zwieńczenie elewacji, które chętnie wykorzystywane jest zarówno w budownictwie klasycznych, jak i nowoczesnym.

Mnogość kształtów, w jakich mogą zostać wykonane gzymsy, powoduje, że stanowią one kuszące rozwiązanie dla zwolenników prawie wszystkich stylów architektonicznych. Nasze gzymsy wykonane są z lekkiego i wytrzymałego materiału, który może być z powodzeniem montowany wewnątrz i na zewnątrz budynku. Ornamenty pokrywamy masą cementowo-polimerową, którą charakteryzuje odporność na niszczące działanie wilgoci oraz innych warunków pogodowych. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości nasze gzymsy trwale przylegają do ściany, doskonale znosząc próbę czasu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem gzymsów. Jesteśmy otwarci na propozycje modyfikacji wzorów wedle potrzeb klienta. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

 Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.