DANEKS Sztukateria dekoracyjna Szczecin - kolumny
Dzięki specjalnej technologii termicznego cięcia w styropianie i styrodurze jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bogatą paletę wzorów oraz możliwość ich modyfikacji dostosowanej do potrzeb Klienta. Pytania dotyczące wyceny wykonania wzorów na indywidualne życzenie prosimy kierować do nas mailowo lub telefonicznie.

Kolumny ozdobne

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kolumn, które sprawdzą się jako element zarówno sztukaterii zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Styropianowe kolumny występują w postaci otulin, które pozwalają ozdobić niezbędne elementy konstrukcji np. słupy i dopasować je do preferowanego stylu. Dzięki takiemu zabiegowi prosty słup nośny nabiera eleganckiego wyglądu, a cały dom zyskuje niepowtarzalny charakter. Możliwe jest także zamontowanie kolumny o funkcjach czysto ozdobnych, która nie będzie okalać słupa, a jedynie odświeżać i uatrakcyjniać wystrój pomieszczenia.

Chociaż kolumny kojarzą się przede wszystkim ze starożytnością i klasycznym stylem budownictwa, coraz częściej wykorzystywane są przy okazji aranżacji nowoczesnych wnętrz. Różnorodne kształty pozwalają dopasować każdy fragment otuliny do unikalnego charakteru pomieszczenia. Przykładowo, kolumny w minimalistycznych wersjach, np. składające się z samego trzonu, idealnie pasują do nowoczesnych aranżacji, a bogato zdobione głowice oraz bazy powodują, że wnętrze zaczyna kojarzyć się z antyczną biblioteką lub dworskim salonem.

Kolumny w naszej ofercie

Szeroka oferta naszego sklepu obejmuje kolumny o najróżniejszych kształtach. W katalogu wzorów znajdziecie kolumny m.in. w formie gładkiego walca, o podstawie sześciokąta, kwadratu, a także kolumny na planie koła z eleganckimi żłobieniami lub uwypukleniami. Na życzenie klienta możemy przygotować kolumny o dowolnym zdobieniu lub unikatowym kolorze, które idealnie dopełnią wyjątkowe wnętrze lub fasadę budynku. Posiadamy także bogatą ofertę głowic i baz do kolumn, które dodatkowo wzmocnią wybrany efekt estetyczny.

 Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.