DANEKS Sztukateria dekoracyjna Szczecin - głowice
Dzięki specjalnej technologii termicznego cięcia w styropianie i styrodurze jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bogatą paletę wzorów oraz możliwość ich modyfikacji dostosowanej do potrzeb Klienta. Pytania dotyczące wyceny wykonania wzorów na indywidualne życzenie prosimy kierować do nas mailowo lub telefonicznie.

Marki i katalogi produktów sztukaterii wewnętrznej

W naszym katalogu znajdziesz produkty najwyższej jakości, które są wynikiem naszej współpracy ze światowymi i renomowanymi markami. Naszymi dostawcami są marki Orac Decor® oraz NMC, które specjalizują się w produkcji specyfików do sztukaterii lub gotowych ornamentów.

Marka Orac Decor® w naszej ofercie

Marka Orac Decor® powstała w 1970 roku i do dnia dzisiejszego działa jako firma rodzinna. Dzięki pasji i inwestycjom w technologię marka ta została pionierem w produkcji syntetyków do wykonywania sztukaterii dekoracyjnych. Wyjątkowo wysoka jakość produktów została połączona z subtelnym wykończeniem i możliwością łatwego montażu. W naszej ofercie znajdziesz następujące linie produktowe Orac Decor®:

  • ORAC LUXXUS (poliuretan)
  • ORAC AXXENT (duropolimer)
  • ORAC BASIXX (polistyren)

Sztukateria Orac Decor® wykonywana jest z wysokiej jakości polimerów, które umożliwiają uzyskanie twardości, prostej obrabialności oraz szerokich właściwości materiałów syntetycznych. Aby zapewnić najlepsze efekty malarskie, wszystkie produkty pokryte zostały wysokojakościowym podkładem. Jednym z nadrzędnych celów marki jest także dbałość o środowisko naturalne – wszystkie produkty linii Axxent i Basixx mogą być w pełni poddane recyklingowi.

Sztukateria NMC w naszej ofercie

NMC to belgijski producent najwyższej jakości listew elewacyjnych, dekoracyjnych, przypodłogowych, sufitowych oraz rozet. Firma powstała w 1950 r. w Belgii i oferuje swoje produkty w kilkudziesięciu krajach, m.in. w Hiszpanii, Francji, Włoszech, Szwecji oraz Polsce. Wyroby NMC w naszej ofercie to:

  • NOMASTYL (styropian)
  • ARSTYL (poliuretan)
  • WALLSTYLL (polistyren)
  • DOMOSTYL (poliuretan)
  • W ofercie NMC znajdują się listwy zarówno bardzo dekoracyjne, jak i proste. Występują w wersjach sztywnych i elastycznych. Wykonane są z lekkich, ale wytrzymałych materiałów takich jak poliuretan i polistyren.

     Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.