DANEKS Sztukateria dekoracyjna Szczecin - wnętrze pałacowe
Dzięki specjalnej technologii termicznego cięcia w styropianie i styrodurze jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bogatą paletę wzorów oraz możliwość ich modyfikacji dostosowanej do potrzeb Klienta. Pytania dotyczące wyceny wykonania wzorów na indywidualne życzenie prosimy kierować do nas mailowo lub telefonicznie.

OFERTA SZTUKATERII ELEWACYJNEJ

KATALOG WZORÓW

Sztukateria elewacyjna styropianowa to elementy dekoracji przygotowane do bezpośredniego montażu na zewnątrz obiektu. Mogą być stosowane w charakterze elementów wykończeniowych dla takich rozwiązań architektonicznych jak np.: otwory okienne i drzwiowe, słupy, trzony kolumn.

Oferujemy najczęściej poszukiwane i wykorzystywane elementy: listwy, gzymsy, zworniki, donie, pilastry, kolumny, głowice, bazy. Sztukateria elewacyjna doskonale sprawdza się podczas prac rekonstrukcyjnych, pomagając starym oraz zabytkowym fasadom budynków odzyskać utracony blask.

Listwy Gzymsy Zworniki Bonie Pobierz katalog sztukaterii Pilastry Kolumny Głowice Bazy

OFERTA SZTUKATERII DO WNĘTRZ

MARKI ORAZ KATALOGI WZORÓW

Sztukateria do wnętrz ORAC DECOR - Firma DANEKS - Szczecin
  • ORAC LUXXUS (poliuretan)
  • ORAC AXXENT (duropolimer)
  • ORAC BASIXX (styropian)

Marka Orac Decor® powstała w 1970 roku i do dnia dzisiejszego działa jako firma rodzinna. Dzięki pasji i inwestycji w technologię marka ta jako pionier wprowadziła syntetyki do produkcji sztukaterii dekoracyjnych. Dzięki temu wyjątkowo wysoka jakość produktów połączona została z subtelnym wykończeniem i możliwością łatwego montażu.

Sztukateria Orac Decor® wykonywana jest z wysokiej jakości polimerów, które umożliwiają uzyskanie twardości, prostej obrabialności oraz szerokich właściwości materiałów syntetycznych. Aby zapewnić najlepsze efekty malarskie – wszystkie produkty pokryte zostały wysokojakościowym podkładem. Jednym z nadrzędnych celów marki jest także dbałość o środowisko naturalne – wszystkie produkty linii Axxent i Basixx mogą być w pełni poddane recyklingowi.

Sztukateria do wnętrz NMC - Firma DANEKS - Szczecin
  • NOMASTYL (styropian)
  • ARSTYL (poliuretan)
  • WALLSTYLL (polistyren)
  • DOMOSTYL (poliuretan)

Listwy i sztukateria NMC

NMC to belgijski producent najwyższej jakości listew sufitowych, dekoracyjnych, przypodłogowych, elewacyjnych oraz rozet. Firma powstała w 1950 r. w Belgii i oferuje swoje produkty w kilkudziesięciu krajach, m.in. w Hiszpanii, Francji, Włoszech, Szwecji oraz Polsce.

W ofercie NMC znajdują się listwy zarówno bardzo dekoracyjne, jak i proste, sztywne i elastyczne, wykonane z lekkich ale wytrzymałych materiałów, takich jak poliuretan i polistyren.

Pobierz katalog sztukaterii ORAC DECOR Pobierz katalog sztukaterii NMC
 Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.