DANEKS Sztukateria dekoracyjna Szczecin - głowice
Dzięki specjalnej technologii termicznego cięcia w styropianie i styrodurze jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bogatą paletę wzorów oraz możliwość ich modyfikacji dostosowanej do potrzeb Klienta. Pytania dotyczące wyceny wykonania wzorów na indywidualne życzenie prosimy kierować do nas mailowo lub telefonicznie.

Rozety dekoracyjne

Nasza oferta obejmuje dekoracyjne rozety styropianowe, które stanowią efektową ozdobę sufitów w pomieszczeniach różnego rodzaju. Rozety wykorzystuje się najczęściej we wnętrzach, które z zasady powinny wyglądać luksusowo np. w restauracjach i hotelach. Ozdoby podsufitowe równie dobrze sprawdzają się także w prywatnych, bogato zdobionych salonach i sypialniach.

Niegdyś rozety kojarzyły się z prestiżem i wyższą pozycją społeczną. Bogate ornamenty w kształcie kwiatów czy fantazyjnych splotów przywodziły na myśl dworek szlachecki lub elegancką, miejską kamienicę. Dziś za sprawą lekkich materiałów i szybkich metod produkcji rozety nabierają bardziej powszechnego charakteru, a jednocześnie nadal kojarzą się z elegancją i dobrym gustem. Z duchem czasu poszły również projekty rozet, które zaczęły przybierać minimalistyczne kształty. Obecnie do rozety można dodawać elementy oświetlenia, które stylowo połączą znany od wieków koncept ornamentu sufitowego z nowoczesnym designem.

 Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.