DANEKS Sztukateria dekoracyjna Szczecin - głowice
Dzięki specjalnej technologii termicznego cięcia w styropianie i styrodurze jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bogatą paletę wzorów oraz możliwość ich modyfikacji dostosowanej do potrzeb Klienta. Pytania dotyczące wyceny wykonania wzorów na indywidualne życzenie prosimy kierować do nas mailowo lub telefonicznie.

Podparapetniki dekoracyjne

Podparapetnik jest rodzajem gzymsu, który przyjmuje formę pojedynczego paska poniżej parapetu. Podparapetnik spełnia przede wszystkim funkcje ozdobne. Elementy tego rodzaju podkreślają dolną część otworu okiennego, nadając mu ciekawego efektu estetycznego.

W naszej ofercie znajdują się podparapetniki o różnych kształtach i wielkościach. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem wzorów. Wykonujemy także podparapetniki na zamówienie.

Wytrzymałe i eleganckie gzymsy podparapetowe

Proponowane przez nas gzymsy podparapetowe wykonane są z twardego i wytrzymałego styropianu EPS 200, co zapewnia ornamentom wyjątkową wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Nasze podparapetniki są pokryte wysokiej jakości masą cementowo-polimerową, która z jednej strony pozwala bezproblemowo zamontować komponent, a z drugiej gwarantuje ochronę przed spękaniami w strukturze styropianu. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów pozwala nam stworzyć podparapetniki, które będą służyć przez wiele lat, zachowując swoje walory estetyczne i elegancki kształt.

 Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.